• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Допоможи дітям теплим словом

На доброті існує світ/Files/images/малечі.jpg

Станом на 20.01.2018 навчається у школі 6 учнів-переселенців.

До новорічних та різдв,яних свят учні школи передавали в зону АТО воїнам та дітям солодощі, малюнки. листи.

2017-2018 н.р. до 1 класу школи зараховано 28 учнів. Старші учні школи допомагають малечі звикати до школи!


/Files/images/допоможи.jpg /Files/images/серце.jpg /Files/images/АЗБУКА.jpg /Files/images/улыбка.jpg

На доброті існує світ
І добротою пахне хліб.
На допомогу друзям йти –
Це також вияв доброти.
Доброта ніколи не старіє,
Доброта від холоду зігріє,
Доброта, як сонце світить,
Дітей й дорослих тішить.


18 листопада - Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства

/Files/images/1/насильство.jpg

З 13 по 17 листопада 2017 року в Зеленогайській ЗОШ І-ІІІ ступенів проводився цикл заходів, присвячених Європейському дню захисту дітей від сексуальної експлуатації.

Для учнів молодшої школи цікавим було викладення тематичного матеріалу через інтерактивну гру-бесіду «Казкові герої проти насильства» із заключним туром конкурсу малюнків щодо погляду дітей на проблему насильства та жорстокості в поводженні з дітьми.

Середня та старша школа відзначили Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації шкільною тематичною лінійкою, виховними тематичними годинами, просвітницько-профілактичними бесідами вчителя основ правознавства та соціального педагога, виставкою тематичної літератури «Насильство-це сміття, яке треба виносити з дому!» та міні- спектаклями «Сім сходинок до власної безпеки».


До Дня Захисника України школярі готують подаруночки дітям і воїнам в зону АТО.

Увага! Внизу розташована інформація за 2016-2017 н.р.!!!

Конкурс учнівських проектів «Харків очима небайдужих дітей»


11 травня 2017 року у Науково-методичному педагогічному центрі Департаменту освіти відбувся ІI тур міського конкурсу учнівських проектів для учнів 3-6-х класів «Харків очима небайдужих дітей».
Конкурс проводився з метою сприяння підвищенню інтересу учнівської молоді до духовних і культурологічних цінностей Харкова; виховання в учнів активної громадянської позиції; підтримки та розвитку дослідницької й проектної діяльності школярів.
З 85 робіт, які були надані для участі у І (заочному) турі конкурсу, до ІІ (очного) туру було допущено 31 проект.
Школярі представляли роботи в двох номінаціях:
- «Харків – місто щастя і добра» (учні 3-4 класів);
- «Харків – місто моє» (учні 5-6 класів).
Волонтерські, соціальні, дослідницькі, творчі та прикладні учнівські проекти на тему «Харків очима небайдужих дітей» відрізнялися оригінальністю, демонстрували можливість нестандартного підходу до вирішення важливих проблем рідного міста.
Журі конкурсу у складі представників Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, Харківської міської організації учнівського самоврядування та методистів НМПЦ визначили переможців, які будуть нагороджені дипломами Департаменту освіти.

До Великодня учні школи передали в зону АТО малюнки, а дорослі - матеріальну допомогу

/Files/images/пасха.jpg


27.03.2017 р. Вчителі та учні школи передали солодощі, листи та дитячі малюнки в зону АТО.

/Files/images/дітямм.JPG


У березні 2017 року учні 1-4 класів пишуть листи та малюють малюнки для дітей м.Авдіївки.Діти зичать миру та щастя дітям.


01.03.2017. До школи завітала волонтер Анжела Олегівна Денисенко зі знімальною групою телеканала "Simon"

2017-03-01

/Files/images/волонт333.jpg
До школи завітали: заступник начальника відділу освіти ХРДА Бикасова С.А., волонтер Анжела Олегівна Денисенко разом зі знімальною групою телеканала "SIMON". Учні та вчителі зустріли гостей віршами, піснями, солодощами для воїнів зони АТО. Особливо теплим було спілкування гостей з учнями - переселенцями, яких у школі навчається семеро.

Протягом лютого 2017 року учні школи передавали в зону АТО листівочки, малюнки, матеріальну допомогу! Своїми маленькими серцями вони зігрівають душі людей, яким це сьогодні дуже потрібно.


01.02.2017. Учні школи передали дітям м.Авдіївки теплі ковдри та теплі речі! Бажаємо їм мира і спокою!


/Files/images/одеяла.jpgНайввічливіший день у році – 11 січня. Цього дня відмічається всесвітній день „спасибі”.

/Files/images/1дяку.jpg Ми чудово розуміємо значення гарних манер, їх необхідність у повсякденному житті, але найчастіше ми висловлюємо подяку ніби мимохідь, не замислюючись про її значення. А між тим слова подяки мають дивовижні властивості, але вимовляти їх не можна, коли людина знаходиться у роздратованому стані. Психологи вважають, що слова вдячності – це знаки уваги, вони є усними „погладжуваннями” і здатні зігріти своїм теплом.
Ми кожного дня говоримо один одному „дякую”, тому важливо пам’ятати, що справжня вдячність – це лише та, що йде від чистого серця.

Новорічні свята в школі, в яких взяли участь семеро учнів - переселенців


/Files/images/новый 2017.jpg /Files/images/новый2.jpg/Files/images/дед мороз.jpg19.12.2016. Нагородження першокласників за участь у конкурсі малюнка "Мій рідний край" , започаткованого Народним депутатом України Є.В.Мураєвим.


/Files/images/мураєв1.jpg /Files/images/мураєв2.jpg


Усіх діточок вітаємо з Днем святого

Миколая!


/Files/images/св. миколай.jpg

Учні з особливими потребами одержали солодкі подарунки до Дня Святого Миколая від Височанської селищної ради.

  • Дитинство– найважливіший період у становленні особистості. Саме тоді людина потребує найбільшої уваги та захисту. Від ставлення до дітей, розуміння їхніх проблем, інтересів та потреб, стану охорони дитинства залежить доля кожної людини і розвиток суспільства загалом.
З нагоди Дня Святого Миколая для дітей пільгових категорій відділом освіти Харківської районної державної адміністрації організовано безкоштовний перегляд шоу з дельфінами у Харківському дельфінарії «Немо», екскурсію до «ЛандауЦентру», відеошоу «Від землі до Всесвіту» у Харківському планетарії ім. Ю.О. Гагаріна. /Files/images/дівч..jpg

07.10.2016.В Харкові відбувся фестиваль, присвячений Дню захисника України


Вчитель Зеленогайської ЗОШ І-ІІІст. Гордієнко О.О. з учнями Артемівського НВК /Files/images/Артем. НВК.jpg
Захід відбувся 7 жовтня о 16:00 на сцені КЗ «Обласний організаційно-методичний театрально-концертний центр» (вул. Сумська, 25). На заході були присутні вчителі нашої школи:Сайко Л.А. Гордієнко О.О., Литвинова Г.Б. Нашій школі було вручено подяку від адміністрації та учнів Артемівського НВК Станично - Луганського району Луганської області.

/Files/images/подяка.jpg /Files/images/dop_381.jpg
Вчитель Зеленогайської ЗОШ І-ІІІ ст. Гордієнко О.О. з учнями Артемівського НВК Станично - Луганського району Луганської області

Кiлькiсть переглядiв: 91

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.