• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші традиції

Наші традиції/Files/photogallery/816/чччччч.jpeg


У ліцеї проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції! Познайомтесь,будь ласка, з ними.

/Files/photogallery/816/1 вересня 2012 061.jpg1 ВЕРЕСНЯ-ДЕНЬ ЗНАНЬ/Files/photogallery/816/жжжжжжж.jpeg

Зустріч з ліцеєм, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи
учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік!/Files/images/Перший клас.jpg /Files/images/ВЕРЕСЕНЬ 01.09.21.jpg

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ/Files/photogallery/816/fg.jpeg

Традиційний концерт - подарунок вчителям, який готують всі учні, виставка композицій "Золота осінь".

Щедрість рідної землі

У вересні- жовтні у ліцеї проходить виставка «Щедрість рідної землі». На виставці були представленні матеріали та науково – дослідницькі роботи за номінаціями: « Практична природоохоронна робота та екологія», « Продуктивна праця і дослідницько – експериментальна робота учнів» , «Практичні навички роботи з природним матеріалом, володіння народними ремеслами». Гуртківці захищали свої дослідження та презентували роботи з природоохоронних акцій та конкурсів. Велику увагу учасники та вчителі приділили конкурсам «Юний дослідник» , «День юного натураліста», акціям «Птах року» , « До чистих джерел» , « Парки – легені міст і сіл» , «Первоцвіти Харківщини» та іншим.


/Files/photogallery/816/щедрость.jpeg
14 жовтня -День захисника України/Files/images/10.12.jpegУчні школи зустрілися з учасником АТО на сході України. /Files/images/воїни.jpg

Згідно з указом № 806/2014 Президент України постановив: «Установити в Україні свято — День захисника України, яке відзначати щорічно 14 жовтня».Це свято є направду всенародним святом, бо захисниками Вітчизни є учасники національно-визвольних рухів ХХ століття,учасники Революції гідності, добровольці і військові ,волонтери ,діти і дорослі — всі ті,хто в різний спосіб наближають перемогу . ми великої години
З пожеж війни і з полум’я вогнів.
Плекав нас біль по втраті України,
Кормив нас гніт і гнів на ворогів.
Доволі нам руїни і незгоди,
Не сміє брат на брата йти у бій,
Під синьо-жовтим прапором свободи
З’єднаєм весь великий нарід свій.


ПРОЩАВАЙ БУКВАРИК

/Files/photogallery/816/P1010053.JPG/Files/photogallery/816/ббб.jpeg

Свято для першокласників. Це традиційне, сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. До цього свята готуються всі: першокласники показують чому вони навчилися та представляють веселу Абетку; старшокласники вітають молодших школярів та розповідають про нових друзів - підручники Читанка, Рідна мова. Батьки пишаються своїми дітьми та фіксують це свято на фотоплівку для історії.


/Files/photogallery/816/іііі.jpeg


НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ/Files/photogallery/816/кккк.jpeg

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для молодших школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.
/Files/photogallery/816/на сайт.jpgА старшокласники готують святковий концерт "Всі зірки - до нас на Новий Рік!", після якого розважаються на дискотеці.
А на наступний день - настають зимові канікули."Афганістан болить в моїй душі..."


Ти – вічний біль, Афганістан, ти – наш неспокій.
І не злічить глибоких ран в борні жорстокій
І не злічить сліз матерів, дружин, дітей –
Не всі вернулися сини із тих ночей...
Афганська війна тривала 10 років. І через неї пройшли майже 700 тисяч чоловік. І серед них – більше 160 тисяч – українці. Звання Героя Радянського Союзу було присвоєно 72 військовослужбовцям, з них – 12 українцям. 15 тисяч солдат загинуло у цій війні, 35 тисяч було поранено, багато потрапило у полон або пропали безвісти.


8 Березня-Міжнародний жіночий день!!!/Files/photogallery/816/P1010069.JPG

/Files/photogallery/816/nnnnn.jpgПривітання отримують жінки та дівчата!!! Учні усіх класів готують концертну програму!!!.Вперше Міжнародний жіночий день провели 19 березня 1911 року в Німеччині, Австро-Угорщині, Швейцарії та Данії. Цю дату обрали жінки Німеччини, бо саме 19 березня 1848 року король Пруссії перед загрозою збройного повстання пообіцяв (але згодом не виконав обіцянки) провести реформи - включно з введенням виборчого права для жінок. 1912 року МЖД відзначили 12 травня. І лише з 1914 року дату МЖД зафіксували на 8 березня (можливо, через початок Першої світової війни, яка відсунула вбік щорічно визначення дати Міжнародного жіночого дня).


9 березня-день вшанування Великого Кобзаря

/Files/photogallery/816/P1010329.jpg


Чорнобильські дзвони

/Files/images/IMG_20160331.jpg

Була тиха квітнева ніч 1986 року. Тривожна і тиха, непроглядна і ясна, повна чарівних невловимих звуків, щира на кольори і запахи, повна чар і зоряного блиску у небесній високості та в глибинах сонної ріки. Ще не наспівалися солов’ї, ще не прокинулась, не причепурилась річка Прип’ять, не змахнула із свого лиця зорі-веснянки. З неба злякано дивився на землю враз поблідлий місяць і тікав, ховаючись за хмари. І враз запалало небо. Страшний вибух сколихнув повітря, заспану діброву, розбив сонне дзеркало води... Чорнобиль – остання пересторога людству. І як не прикро, але впродовж останніх років проблеми, які виникли внаслідок аварії на ЧАЕС не вирішуються, а накопичуються. Незважаючи на те, що робота на Чорнобильській станції зупинена, - укриття над реактором є ненадійним, загрожує небезпекою, чим далі погіршується. Стан здоров’я стареньких людей. які не хочуть покидати обжиті місця, могилки рідних, з кожним днем погіршується.

Зустріч птахів

Мандрують птахи по-різному. Одні поодинці, інші – великими зграями. Але як би птахи не летіли вони завжди летять одним і тим же шляхом. Як же пташки знають куди летіти? Хто їм показує дорогу?
Більшість вчених вважає, що птахи звіряють напрям по сонцю і зіркам. Довгий час вважали, що молоді птахи летять за старими. Але виявилося, що це не так.
У зозуль, наприклад, старі птахи летять окремо від молодих. Отже, з’являючись на світ, птахи уже знають, куди вони повинні летіти з настанням холоду і за яким маршрутом.

Знають вони і те, коли потрібно вирушати в дорогу і що перед великим шляхом потрібно “нагуляти” жир , щоб підтримувати сили в далекому в важливому перельоті. Адже, є такі птахи, які можуть долати відстань 8000 км без жодної зупинки.

/Files/photogallery/816/шпак.jpeg


Свято книги /Files/photogallery/i.jpg 2.jpg

Книга — одне з найбільших див, створених людиною. З книги ми дізнаємося про минуле та день сьогоднішній, вона веде нас у захоплюючу подорож по країні Знань: розповідає про те, як вирощують хліб і зводять будинки, варять сталь і приборкують ріки. Як не можна жити без повітря, води та хліба, так не можна жити і без книги. Недарма і прислів’я є: «Хліб годує тіло, а книга — розум».

8 травня- День пам,яті та примирення/Files/images/9_travnya/IMG_20150508_125527.jpg


9 ТРАВНЯ -День Перемоги/Files/photogallery/816/IMG_0688.JPG

Вже стало традицією нашої школи щорічно 9 травня вітати ветеранів , покладати квіти на могили загиблих воїнів./Files/images/9_travnya/IMG_20150508_125527.jpg

День Матері.

Українці вперше відзначили День матері в 1928 році – але не на рідній землі, а в Канаді, де його провів Союз українок цієї країни.

У 1929 році завдяки організаторським старанням редактора тижневика «Жіноча доля» Олени Кісилівської, День матері прийшов в Галичину.

І тільки в 1999 році День матері став повноцінним святом України – указом Президента була встановлена офіційна дата його святкування: друга неділя травня.

/Files/photogallery/816/мама.jpeg


СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

/Files/photogallery/816/P1010197.JPG

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті.

/Files/photogallery/816/P1010389.jpg


ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР /Files/photogallery/816/wer.jpeg

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхолі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуванийц випускний вечір.Атестати вручені, випускників вітають почесні /Files/images/88888.jpg/Files/images/вип111.jpg /Files/images/випуск 2018.jpg /Files/images/ВИПУСК 2019.jpg гості, директор школи, учителі, учителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.

В школі щоліта працює пришкільний табір "Барвінчата"

/Files/images/44455.jpeg /Files/images/8888866.jpeg


Літня мовна школа/Files/images/IMG_20150218_114308.jpg /Files/images/англ.jpg


МОЯ УЛЮБЛЕНА ІГРАШКА

В школі щороку проводиться для учнів 1-4 класів свято "Моя улюблена іграшка"
/Files/images/игр1.jpg

День вишиванки/Files/images/вишиванка 44.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1217

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.