• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші досягнення у 2021-2022 навчальному році

2019-2021 навчальний рік триває!!! Але ми вже маємо досягнення!

Вітаємо Марію Яковченко з 6 місцем у всеукраїнській предметній олімпіаді "ОЛІМПУС" з української літератури

/Files/images/lisak/IMG_20210520_091336 (1).jpg

НАШІ ПЕРЕМОГИ!!!

І. Всеукраїнський конкурс захист науково-дослідницьких робіт учнів - членів МАН України в 2019 - 2020 навчальному році

1.Відділення фізики, секція -астрономія та астрофізика-Кривега Я. 10 кл - І м Грушко А.І.

2.Відділення філософії та суспільствознавства, секція –соціологія ІІ м

Погасій Д. -11 клас Лініченко С.П.

3.Відділення математики, секція - математика -Торяник Д. -ІІІ м

Сова О.А.


ІІ.Міжшкільний етап Всеукраїнського учнівського турніру юних винахідників

та раціоналізаторів 2019 - ІІІ м Грушко А.І.ІІІ м

ІІ.Призери ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіадв Харківському районі у 2019-2020 н.р. Зеленогайської ЗОШ І-ІІІ ст.:

фізика, 8кл Єрмоленко Михайло Грушко А.І. ІІІ м

фізика 9 клас Шевченко Арсеній Грушко А. І. ІІІ м

фізика 10 клас Кривега Яна Грушко А. І. ІІІ м

географія 8 кл Бісьмак Даніїл Ящук Є.Г. ІІ м

географія 10 кл Кривега Яна Ящук Є.Г. ІІІ м

географія 11 кл Торяник Данило Ящук Є.Г. ІІ м

математика 9 кл Сідоренко Герман Сова О.А. ІІІ м

математика 6 кл Фесенко Юлія Романова Л.С. ІІ м

математика 7 кл Мікітас Софія Сова О.А. ІІІ м

математика 8 кл Єрмоленко Михайло Сова О.А. ІІІ м

укр. мова 8 клас Мікітас Софія Румянцева О.Л. ІІІ м

німецька мова 8 кл Бисьмак Данило Румянцева О.Л. ІІ м

німецька мова 9 кл Шевченко Арсеній Румянцева О.Л. ІІ м

хімія 8 кл Єрмоленко Михайло Шевченко Л.М. ІІ м

хімія 11 клас Торяник Данило Шевченко Л.М ІІІ м

економіка 9 кл Шевченко Арсеній Лініченко С.П. ІІІ м

астрономія 10 кл Кривега Яна Грушко А.І. ІІ м

астрономія 11 кл Торяник Данило Грушко А.І. ІІ м

біологія 10 кл Кривега Яна Шевченко Л.М. ІІІ мінформаційні

технології 10 кл Єрмоленко Михайло 8 кл Сова О.А. ІІ м

англійська мова 10 клас Ломака Софія Вереітіна Т.В. ІІІ м

ІV.Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської молоді

ім. Т. Шевченка

Фесенко Юлія – 6 клас Гордієнко О.О. ІІІ м

V.Всеукраїнський конкурс учнівської творчості у 2019/2020 навчальному році (номінація «Література») 7 кл Микитас С. Румянцева О.Л. . ІІІ м

Районний дистанційний фестивалЬ до Міжнародного дня безпечного Інтернету в номінації "Анімація" Єрмоленко М.-8 кл посів І м , вчитель Сова О.А.

28 ПРИЗЕРІВ !!!!!!!!!!!! (учнів у школі 240)

Дякуємо учням, вчителям та батькам за плідну роботу!!!

Кiлькiсть переглядiв: 398

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.