• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші досягнення в 2016-2017 н.р.

/Files/images/бараб.чит.)).jpgУчасть Маркова Т.(9 кл.) у ХІІ Барабашовських читаннях /Files/images/вчителы.jpgНагороди вчителям /Files/images/колосок.jpgУчасть у конкурсі "Колосок" /Files/images/олімп. ман.jpgНагороди призерам районних предметних олімпіад та МАН.

/Files/images/олімпус.jpgКонкурс "Олімпус", зимова сесія /Files/images/сертифікат.jpgУчасть у конкурсі "Бобер" /Files/images/спорт.jpgНагороди наших лижників /Files/images/геліантус.jpgНагороди за природничий конкурс "Геліантус"

/Files/images/авіац.jpgСертифікати 11-класникам за контрольні роботи, які проводилися Харківським авіаційним інститутом

/Files/images/кенгуруу.jpgНагороди за математичний конкурс "Кенгуру"

/Files/images/РАСТВОРОВ.jpgНагороди Растворова Д.,учня 5 класу /Files/images/соняшник.jpgНагороди за конкурс з української мови та літератури "Соняшник"

/Files/images/відмінники.jpgВідмінники з Похвальними листами

/Files/images/награды.jpgНагороди за конкурси, турніри, змагання....

Учасники І етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт

МАН Зеленогайської ЗОШ І-ІІІ ступенів в 2016 – 2017 навчальному році

1. Хілюк Ірина Віталіївна - 11 клас Філософії та суспільствознавства – Журналістика - Українська мова та література- Семантико-граматичні особливості дієслова у тексті реклами - Румянцева Олена Леонідівна, учитель української мови та літератури Зеленогайської ЗОШ І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області, спеціаліст першої категорії.
2. Марков Тарас Євгенович – 9 клас – Математики – Математика – Математика- Числа Фібоначчі ІІІ м- Хмара Ірина Федорівна, учитель математики Зеленогайської ЗОШ І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист – ІІІ місце
3. Шоломінська Лілія Степанівна – 10 клас –Мовознавства - Українська мова - Українська мова та література - Особливості лексичного складу поезії В.Симоненка - Гордієнко Ольга Олександрівна, учитель української мови та літератури Зеленогайської ЗОШ І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області, Гордієнко Ольга Олександрівна, учитель української мови та літератури Зеленогайської ЗОШ І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області, спеціаліст другої категорії.
4. Мішина Інна Романівна – 9 клас - Літературознавства,фольклористики та мистецтвознавства - Зарубіжна література - Зарубіжна література - Шекспірівське питання у роботах сучасних українських шекспірознавців - Малькова Людмила Іванівна, учитель російської мови та зарубіжної літератури Зеленогайської ЗОШ І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист.
5. Паткевич Надія Олександрівна – 10 клас - Хімії та біології - Зоологія, ботаніка - Біологія - Корисні властивості меду для здоров`я людини - Шевченко Людмила Михайлівна, учитель біології Зеленогайської ЗОШ І-ІІІ ступенів Харківської районної - спеціаліст вищої категорії, старший вчитель. ІІІ місце
6. Мішина Анна Романівна – 8 клас - Літературознавства,фольклористики та мистецтвознавства – Фольклористика - Українська мова та література - Колядки і щедрівки в контексті календарно-обрядового жанру - Чернаті Анастасія Іштванівна, учитель музичного мистецтва Зеленогайської ЗОШ І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області, спеціаліст.
7. Застава Ганна Олександрівна – 11 клас - Наук про землю - Геологія, геохімія та мінералогія – Географія - Землетруси в Україні як наслідок тектонічної будови Карпатських гір - Ящук Євгенія Григорівна, учитель географії Зеленогайської ЗОШ І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист.

Призери ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад:

1.математика -Марков Т., учень 9 класу, ІІ місце; Шоломінська Л.,учениця 10 класу, ІІ місце; Торяник Д.,учень 8 класу, ІІІ місце.
2.фізика -Марков Т., учень 9 класу, посів І м та Застава Г, учениця 11 класу - посіла ІІІм.
3.Українська мова та література -Ломака С.,учениця 7 класу, ІІІ місце.
4.Астрономія - Марков Т.,учень 9 класу, ІІ місце,
Застава Г., учениця 11 класу - ІІ місце
5.Біологія -Застава Г., ІІІ м-11 клас.
6.Хімія- Погасій Д., 8 клас, ІІІ місце, Шоломінська Л.-ІІІ м.

7.Економіка - Мішина І., ІІІ місце
Турнір з географії - ІІІ місце, турнір з математики - ІІІ місце.
Кiлькiсть переглядiв: 95

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.