• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Переведення учнів до наступних класів

Витяг із протоколу засідання педагогічної ради від 26.05.2017 № 4 "Про переведення учнів 1-8, 10 класів до наступних класів".

1. Перевести учнів 1 – 8, 10 класів- до наступного класу:

З 1 класу до 2 класу перевести таких учнів:

1.Борщ Олександру Михайлівну

2.Внукова Микиту Сергійовича

3.Дмитрів Микиту Андрійовича

4.Заваду Юрія Олександровича

5.Завялко Степана Сергійовича

6.Кардакова Іллю Ігоровича

7.Киселя Олега Олександровича

8.Козлову Ксенію Юріївну

9.Кононенко Софію Дмитрівну

10.Лебедєва Леоніда Степановича

11.Леонова Ярослава Олеговича

12.Лібман Мар’яну Владиславівну

13.Погорєлова Максима Богдановича

14.Половинка Михайла Артемовича

15.Пономаренко Анастасію Олегівну

16.Рибальченко Єлизавету Олександрівну

17.Тимосевич Владислава Богдановича

18.Троян Софію Віталіївну

19.Цимбалюка Іллю Віталійовича

20.Шилкіну Олександру Олександрівну

21.Мальцеву Марію Костянтинівну

З 2 класу до 3 класу перевести таких учнів:

1.Алфьорову Софію Аркадіївну

2.Богданова Михайла Михайловича

3.Бойка Іллю Олександровича

4.Глушка Івана Васильовича

5.Грідіна Ярослава Ігоровича

6.Гладченко Орину Геннадіївну

7.Дейнеко Аркадія Романовича

8.Золотих Микиту Сергійовича

9.Канцедал Анастасію Костянтинівну

10.Корчмар Ангеліну Антонівну

11.Кугатенко Анну Ігорівну

12.Кудь Діану Сергіївну

13.Маркова Антона Євгеновича

14.Новікову Ангеліну Анатоліївну

15.Оболенцеву Дар’ю Сергіївну

16.Олійник Анну Олександрівну

17.Перцову Софію Олександрівну

18.Петренко Майю Віталіївну

19.Попова Артема Дмитровича

20.Смирнову Марію Іванівну

21.Солодовникову Діану Юріївну

22.Стороженка Івана Максимовича

23.Тищенка Євгенія Вікторовича

24.Токіойя Ростислава Віталійовича

25.Чітову Ярославу Олександрівну

З 3 класу до 4 класу перевести таких учнів:

1. Алексеєнко Анастасію Сергіївну

2. Гордієнка Руслана Сергійовича

3. Гранкіну Софію Юріївну

4.Дейнеко Олександру Романівну

5. Квасову Єлизавету Максимівну

6. Калініченка Данилу Андрійовича

7. Камишана Артема Андрійовича

8. Коноваленка Миколая Віталійовича

9.Кожемяку Кирила Петровича

10. Уварову Дарину Володимирівну

11. Куц Софію Ігорівну

12. Мироненко Альбіну Гнатівну

13. Обужовану Ладу Вікторівну

14. Паламанюк Альону Олександрівну

15. Петренко Анастасію Станіславівну

16. Прищепу Олександра Геннадійовича

17. Підіпригалова Іллю Дмитровича

18. Світличного Данила Петровича

19. Святенко Софію Андріївну

20. Серікову Анну Сергіївну

21. Сітнікову Таісію Олександрівну

22.Сафонова Андрія Дмитровича

23. Фесенко Юлію Григорівну

24. Фесенюка Даниїла Романовича

25. Хардіну Аліну Олегівну

26. Шевченка Дениса Дмитровича

З 4 класу до 5 класу перевести таких учнів:

1. Бережну Кіру Денисівну

2. Бондаренка Станіслава Андрійовича

3. Внукова Олександра Сергійовича

4. Гамбарашвілі Каріну Рамазівну

5. Довженка Іллю Сергійовича

6. Кармазу Данила Валерійовича

7. Кібкало Іллю Дмитровича

8. Кукленко Анастасію Максимівну

9. Курочку Елеонору Володимирівну

10. Мікітас Софію Глібівну

11. Мішину Валерію Романівну

12. Оболенцеву Анастасію Сергіївну

13. Рогулю Дмитра Олексійовича

14. Свергуненка Артема Олександровича

15. Сокольнікову Діану Віталіївну

16. Стаканкова Яна Яновича

17. Теслюка Євгенія Костянтиновича

18. Федорчука Андрія Сергійовича

19. Швидку Крістіну Олегівну

20. Шимову Олександру Володимирівну

21. Фролову Дарью Геннадіївну

22. Швидку Анну Володимирівну

З 5 класу до 6 класу перевести таких учнів:

1. Бисьмака Данилу Юрійовича

2. Гейду Вероніку Андріївну

3. Глушка Володимира Васильовича

4. Єрмоленка Михайла Юрійовича

5. Колкачова Данилу Андрійовича

6. Конашевич Єлизавету Володимирівну

7. Лук’янчука Максима Анатолійовича

8. Підопригору Карину Дмитрівну

9. Мартиняка Єгора Владиславовича

10. Растворова Даніїла Олексійовича

11. Семака Павла Сергійовича

12. Скрильова Данилу Сергійовича

13. Стороженка Даниїла Максимовича

14. Стороженка Даніїла Вікторовича

15. Тарасенка Павла Артемовича

16. Фєдоренко Катерину Олександрівну

17. Фоменка Юрія Юрійовича

18. Чижову Дарину Вікторівну

19. Якубинську Вікторію Сергіївну

З 6 класу до 7 класу перевести таких учнів:

1.Бурак Аліну Русланівну

2.Гарбуза Павла Романовича

3.Глушка Іллю Васильовича

4.Гордієнка Данила Сергійовича

5.Григор`єва Сергія Сергійовича

6.Дмитріву Дарь`ю Андріївну

7.Іванову Ельвіру В’ячеславівну

8.Панченко Юлію Михайлівну

9.Погорєлова Олександра Денисовича

10.Сідоренка Германа Олександровича

11.Стельмах Валерію Олександрівну

12.Сукіасян Наріне Грачівну

13.Твердохліба Микиту Андрійовича

14.Шевченка Арсенія Олександровича

15.Яковлева Данила Андрійовича

З 7 класу до 8 класу перевести таких учнів:

1. Білоброву Анастасію Володимирівну

2. Бурлая Івана Володимировича

3. Вавуліна Георгія Юрійовича

4. Григорова Ігоря Володимировича

5. Двоскіна Антона Юрійовича

6. Заставу Єлизавету Олександрівну

7. Золотих Антона Олександровича

8. Колісник Кристину Євгенівну

9. Коляду Микиту Андрійовича

10. Кривегу Яну Олександрівну

11. Ломаку Софію Романівну

12. Лукۥянова Миколу Андрійовича

13. Маліка Юрія Євгеновича

14. Мінакова Віталія Євгеновича

15. Михайличенка Дениса Андрійовича

16. Новікова Андрія Олексійовича

17. Плужнікову Анастасію Геннадіївну

18. Путіна Володимира Дмитровича

19. Самойлова Владислава Миколайовича

20. Саєнко Анну Сергіївну

21. Тругебова Захара Валерійовича

22. Тукіла Кирила Дмитровича

23. Шерстюк Орину Юріївну

24. Швидку Аліну Олегівну

25. Яценка Сергія Миколайовича

З 8 класу до 9 класу перевести таких учнів

1.Бондар Аліну Віталіївну

2.Вербинського Володимира Олександровича

3.Гарбуз Валерію Вячеславівну

4.Головешка Олексія Віталійовича

5.Дорошенко Анастасію Володимирівну

6.Зарвіро Владислава Олександровича

7.Кисель Олену Олександрівну

8.Корнєва Кирила Валерійовича

9.Лященка Вадима Андрійовича

10.Мішину Анну Романівну

11.Набоку Максима Сергійовича

12.Олійника Нікіту Олеговича

13. Погасій Дар’ю Андріївну

14.Погребнюка Олександра Григоровича

15.Самойлова Максима Олеговича

16.Солодовнікова Нікіту Юрійовича

17.Твердохліб Анастасію Андріївну

19.Торяника Данила Олександровича

20.Філея Давіда Сергійовича

21.Гладуш Софію Сергіївну

З 10 класу до 11 класу перевести таких учнів:

1.Гавриш Анастасію Богданівну

2.Кузіна Руслана Юрійовича

3.Кулака Олександра Сергійовича

4.Михайличенко Дар’ю Андріївну

5.Паткевич Надію Олександрівну

6.Прохоренкова Владислава В’ячеславовича

7.Томашевського Олексія Сергійовича

8.Шоломінську Лілію Степанівну

Витяг із протоколу засідання педагогічної ради від 09.06.2017 №5 "Про переведення учнів 9 класу до 10".

З 9 класу перевести до 10 класу таких учнів:

1.Бевзу Дениса Володимировича

2.Волошан Надію Едуардівну

3.Гончаренко Діану Олександрівну

4.Дробот Ганну Олександрівну

5.Іваніщеву Оксану Володимирівну

6.Іванову Ірину Володимирівну

7.Леонову Катерину Олегівну

8.Маркова Тараса Євгеновича

9.Мішину Інну Романівну

10.Обужовану Марину Володимирівну

11.Перцову Анастасію Олександрівну

12.Платона Давида Андрійовича

13.Халія Олександра Денисовича

Кiлькiсть переглядiв: 75

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.