• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Методична робота

21.02.2018 Нарада при директорові

Порядок денний

1.Виконання рішень попередньої наради директор школи Є.Г.Ящук

2.Підготовка до святкування Восьмого березня заступник директора з ВР Малькова Л.І.

3.Результати роботи з учнями, які мають бали початкового рівня знань Ліпова Т.А.

4.Результати перевірки ведення учнівських щоденників

заступник директора з НВР Ліпова Т.А.

5.Набір учнів до 1 класів на новий 2018-2019 навчальний рік

заступник директора з НВР Ліпова Т.А.

6.Робота класних керівників педагог-організатор В.В.Ніколаєва

7.Зустріч з воїнами – афганцями заступник директора з ВР Малькова Л.І.

8. Про наступність у навчанні учнів 4 класу заступник директора з НВР Ліпова Т.А.

9. Попередження дитячого травматизму педагог- поурочного планів, співбесіди з учителями). заступник директора з НВР Ліпова Т.А.

організатор В.В.Ніколаєва 10. 10.Про посилення внутрішнього контроль за роботою педагогів, які викладають у випускному класі (відвідування уроків, перевірка календарного та

11.Про спрямування виховної роботи на підвищення мотивації учнів до складання ними ЗНО, профорієнтаційну роботу, залучення до виховних заходів соціального педагога , працівників закладів вищої освіти тощо. заступник директора з ВР Малькова Л.І

12. Про організацію роботи з питань цивільного захисту

заступник директора з НВР Ліпова Т.А.

13. Про здійснення контролю за прийняттям, зберіганням та видачею продуктів відповідно до вимог санітарного законодавства завгосп Олійник Г.А.

14. Про нормативно-правові документи з охорони праці, безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки,о 10.02.2018 заступник директора з НВР Ліпова Т.А.

15. Про виконання вимог пожежної безпеки щодо утримання території, будівель, приміщень, евакуаційних шляхів і виходів завгосп Олійник Г.А.

16. Про визначення тем науково-дослідницьких робіт щодо участі у конкурсі-захисті МАН 2018 року. До 01.04.2018 заступник директора з НВР Ліпова Т.А.

17.Про оновлення інформації на сайті навчального закладу директор школи Є.Г.Ящук

18. Про продовження роботи щодо раціонального використання ПЕР, протягом 2018 року

завгосп Олійник Г.А.


У нарадІ заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів взяла участь Малькова Л.І.

15 лютого 2018 року в великій залі Харківської районної державної адміністрації відбулася нарада заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів.
На нараді розглянуті питання: про підсумки вивчення документації з питань профілактики антисоціальних явищ; про проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних; про проведення Дня Героїв Небесної Сотні, Міжнародного Дня рідної мови; про проведення районного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Дивограй»; про підсумки роботи закладів загальної середньої освіти з питання попередження дитячого травматизму, охорони життя і здоров`я учнів у 2017 році.
Заклади загальної середньої освіти, які були відзначені в районному етапі Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім», отримали свої нагороди.

У нараді керівників закладів освіти Харківського району взяла участь директор школи Є.Г.Ящук

31 січня 2018 року відбулася нарада керівників закладів освіти Харківського району, на якій було заслухано такі питання:

1. Про результати проведення І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, учнівських турнірів.

2. Про особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році. Про реєстрацію учнів 11-х класів на ЗНО – 2018.

3. Про аналіз функціонування сайтів закладів освіти.

4. Про виконання натуральних норм використання енергоносіїв за 2017 рік.

5. Про основні завдання на 2018 рік щодо господарської діяльності закладів освіти.

6. Про стан охорони праці, безпеки життєдіяльності та пожежної безпеки в закладах світи за січень 2018 року.

7.Про результати вивчення системи роботи педагогів щодо підготовки учнів до ЗНО-2018.

8. Про виконавську дисципліну.

У нараді заступників директорів з навчально-виховної роботи взяла участь Ліпова Т.А.


26.01.2018 відбулася нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи.
На нараді були розглянуті питання:
1. Про кількісний та якісний склад педагогічних працівників згідно з кадровим звітом 83- РВК.
2. Про охоплення дітей і підлітків різними формами загальної середньої освіти та відвідування учнями навчальних занять у І семестрі 2017/2018 н.р.
3. Про особливості проходження курсів підвищення кваліфікації педагогічними працівниками району в 2018 році.
4. Про організацію роботи з питань цивільного захисту в закладах освіти.

У нараді заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів взяла участь заступник з виховної роботи Л.І.Малькова

18 січня 2018 року у великій залі Харківської районної державної адміністрації відбулася нарада заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів.
На нараді розглянуті питання: пропідсумки проведення новорічних і різдвяних свят; про проведення заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, Дня пам’яті героїв Крут, Дня Соборності України; про проведення районного етапу Всеукраїнського зльоту загонів юних інспекторів руху.


Засідання школи молодого вчителя початкових класів

2 січня 2018 року на базі Безлюдівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулося засідання школи молодого вчителя початкових класів Харківського району.
У засіданні школи молодого вчителя початкових класів взяла участь Куц Г.М.
2 січня 2018 року на базі Безлюдівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулося засідання школи молодого вчителя початкових класів Харківського району.
Молоді спеціалісти разом з новорічними вітаннями отримали інформацію про проекти Типових освітніх програм з української мови для початкової школи; практичні поради про організацію роботи в групах та створенню проектів на уроках природознавства.
Закінчилося засідання майстер-класом по виготовленню різдвяних прикрас./Files/images/Куц Г.М..jpg
Головна тема сьогодення – безпека життєдіяльності!

/Files/images/1/Островська.JPG

В передноворічні та різдвяні дні педагогічним колективом Зеленогайської ЗОШ І-ІІІ ступенів було надано особливої уваги набуттю учнями школи навичок безпеки життєдіяльності, навичок саморегуляції та самоконтролю, соціальної компетентності ставлення до життя. Заступником директора з виховної роботи, педагогом-організатором, класними керівниками, соціальним педагогом були задіяні різні креативні просвітницько- профілактичні методики щодо виховання в учнях готовності до самостійного життя, обережності під час зимових канікул, чуйності до проблем навколишнього світу, соціальної емпатії та конструктивності власної громадянської позиції. В цей цикл ввійшли години спілкування, майданчики відвертості, дискусійні зустрічі навколо поточних проблем, лекції, бесіди, тренінги комунікативності тощо.
Діагностичні дослідження щодо соціальної тривожності, метою яких було виявлення дітей, які потребують уваги та фахової допомоги, показали достатній рівень готовності учнів до самостійного прийняття рішень, готовності до самобезпеки та високий рівень правової обізнаності в межах вікової діяльності. Тести виявили, що більш за все діти мріють про мир та безпеку своєї родини та понад усе бояться смерті близьких людей і війни.
Особливо подобаються учням всіх рівнів спонтанні флеш-моби «Мир без війни та снід». Щасливих свят!

У нараді заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів взяла участь В.В.Ніколаєва

21 грудня 2017 року в малій залі Харківської районної державної адміністрації відбулася нарада заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів.
На нараді розглянуті питання: про охоплення дітей і підлітків різними формами загальної середньої освіти; про стан дотриманнявимог чинного законодавства щодо соціального захисту дітей пільгових категорій; про підсумки проведення районного чемпіонату Харківського району з гри «Що? Де? Коли?»; про підготовку та проведення шкільних зимових канікул, новорічних і різдвяних свят, організацію відпочинку дітей.
На нараді була присутньою заступник начальника відділу освіти Бикасова Світлана Анатоліївна, якапривітала координаторів Ліги старшокласників району з перемогою в обласному фестивалі «Лідер року» та зосередила увагу заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів на забезпечені дотримання учасниками масових новорічних заходів правил безпечної поведінки, вимог протипожежної безпеки, зокрема, забороні використання відкритого вогню, петард та інших пожежо- і вибухонебезпечних предметів, проведені екскурсій, походів, перевезенні дітей автомобільним та іншими видами транспорту.
З матеріалами наради можна ознайомитися на сайті відділу освіти в розділі «Матеріали нарад».

У тренінгових заняттях для вчителів української мови та літератури, які викладають в 11-х класах взяла участь учитель української мови та літератури Гордієнко О.О.


/Files/images/ОЛЯ98.JPG

13 грудня 2017 року на базі Південного ліцею, Русько-Тишківської ЗОШ відбулися тренінгові заняття для вчителів української мови та літератури, які викладають в 11-х класах.
Було виконано та проаналізовано контрольну роботу минулого року. Особлива увага приділялась таким темам, як закінчення родового відмінка однини іменників ІІ відміни, уживання великої букви, наголошення слів, подвоєння в словах іншомовного походження, а також педагоги обмінялися досвідом роботи з підготовки учнів до ЗНО-2018.
У практичнійчастині тренінгуучителі самостійно працювали над текстами. Результати було проаналізовано.

05.12.2017 У засіданні групи вчителів початкових класів з оновлення фахових знаньівзяла участь Верцун К.І.

5 грудня 2017 року в Покотилівській ЗОШ №2 відбулосязасідання групи вчителів початкових класів з оновлення фахових знань з української мови та літературного читання. Метою цієї зустрічі було підвищення методичного рівня професійної компетентності вчителів початкових класів з української мови.
Учасники заслухали доповідь керівника групи Клапцової І.В.
«Викладання української мови та літературого читання в початковій школі за оновленою навчальною програмою». Під час засідання проаналізовано учнівські роботи Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика в 2017/2018 навчальному році та допущені помилки в виконаних завданнях. Клапцова І.В. звернула увагу на те, що використання творчих завдань з літературного читання є необхідною умовою підготовки учнів початкових класів до участі в мовознавчих конкурсах. Учителі з цікавістю взяли участь у практичних завданнях.
Жваво пройшло обговорення проекту нового Державного стандарту початкової загальної освіти.

У першому конкурсному випробуванні взяла участь вчитель фізики Грушко А.І./Files/images/грушкоььь.jpg

29листопада 2017 року відбулося перше конкурсне випробування відбіркового етапу першого (районного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018» - тестування з фахової майстерності.
Тестування пройшли 23 педагоги з 15 закладів загальної середньої освіти, що представили своїх конкурсантів.
Учасників Конкурсу привітала заступник начальника відділу освіти Бикасова С.А., побажавши їм успіхів у боротьбі за звання кращого педагога Харківського району

20.11.2017 Засідання педагогічної ради

1. Про виконання рішень попередньої педради Є.Г.Ящук

2. Розвиток професійної компетентності та педагогічної майстерності вчителів як основа моделювання інноваційного освітнього простору

(Закон України «Про освіту» - 2017рік).

Т.А.Ліпова

-Оцінка ефективності реалізації проблеми формування готовності сучасного педагога до впровадження інноваційних технологій у педагогічну практику Л.С.Романова

-Забезпечення наступності навчально-виховного процесу ДНЗ та загальноосвітня школа Т.Г.Кролевець

-Підвищення фахової майстерності вчителів Л.І.Малькова

- Інноваційні підходи до творчої індивідуальної діяльності учнів з метою виховання в них стійкої позитивної мотивації навчальної діяльності як важливого фактора формування соціальної активної особистості О.А.Сова

3. Стан викладання та рівень навчальних досягненьз предметів, що вивчаються в І семестрі 2017 -2018 н.р. Т.А.Ліпова

4.Хід атестації педагогічних працівників у 2017-2018 навчальному році Є.Г.Ящук

5. Робота класних керівників щодо профілактики правопорушень та злочинності, СНІДу, наркоманії, алкоголізму О.Л.Румянцева

6. Про результати перевірки планування класними керівниками виховної роботи та якості її виконання у І семестрі 2017-2018 н.р. Л.І.Малькова

7. Про проведення профорієнтаційної роботи в школі І.Ф.Хмара

У нараді заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів взяла участь заступник директора з НВР Ліпова Т.А.

16 листопада 2017 року в великій залі Харківської районної державної адміністрації відбулася нарада заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів.
На нараді були розглянуті питання: про стан гурткової роботи в закладах загальної середньої освіти району, про проведення заходів до Дня пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій, про проведення Тижня права в закладах загальної середньої освіти району та заходів до Дня прав людини, про проведення заходів до Міжнародного Дня інвалідів, про підготовку та проведення новорічних і різдвяних свят.
Увагу педагогів зосереджено на необхідності організації змістовного дозвілля та відпочинку дітей під час новорічних і різдвяних свят, зимових канікул та забезпеченні дотримання вимог безпеки життєдіяльності дітей.

16.11.17. Вчитель-асистент Сайко Л.А. поділилась інформацією, отриманою під час спеціалізованого тренінгу для працівників освітньої сфери «Інклюзивний простір. Практичні кроки »з колегами у школі.

/Files/images/1_vertsun/сайко 2.jpg

14.11.2017 та 15.11.2017 вчитель-асистент Сайко Л.А. стала учасницею спеціалізованого тренінгу для працівників освітньої сфери «Інклюзивний простір. Практичні кроки .»

/Files/images/1_vertsun/сайко.jpg

01.11.2017. Вчитель зарубіжної літератури Малькова Л.І. взяла участь у науково-практичному семінарі для вчителів російської мови та літератури на базі Харківського Національного педагогічного університету імені Г. Сковороди

01 листопада 2017 року на базі Харківського Національного педагогічного університету імені Г. Сковороди відбувся науково-практичний семінар для вчителів російської мови та літератури.
Тема семінару «Формування літературної компетентності за допомогою упровадження інноваційних технологій на уроках російської мови та зарубіжної літератури».
У доповіді методист ІМЦ відділу освіти Павлова Н.Д. підкреслила, що сучасним буде тільки той урок, під час якого діти набувають життєвих компетентностей, а також зосередила увагу присутніх на шляхах формування літературної компетентності та завданні вчителя – створення умов для їх реалізації.
Стаканкова Т.П., декан факультету славістики, професор ХНПУ імені Г.С.Сковороди, розповіла про роль професійної підготовки вчителя-словесника при запровадженні літературної компетентності. Особливо звернула увагу на застосуванні методів та форм, які її формують.
Погожих О.В., учитель зарубіжної літератури Коротичанського ліцею, розповіла про запровадження технології вітагенного навчання з голографічним методом проекцій.
Андронова Л.Г., доцент факультету славістики, провела тренінг з теми «Інноваційні форми й методи вивчення російської мови при запровадженні літературної компетентності».
Учителі російської мови та літератури висловлюють слова подяки викладацькому колективу кафедри «Славістика» за надання практичної допомоги в підвищенні фахової майстерності при впровадженні літературної компетентності.

Учителів української мови та літератури Харківського району зібрав науково-практичний семінар. Участь у семінарі взяла Гордієнко О.О.

30 жовтня 2017 року вчителів української мови та літератури Харківського району зібрав науково-практичний семінар, який відбувся на базі Слобожанської ЗОШ.
Тема семінару: «Організація самостійної роботи учнів на основі використання тестових форм при підготовці до ЗНО-2018».
З доповіддю виступила методист ІМЦ відділу освіти Павлова Н.Д., яка
розповіла про організацію роботи з якісної підготовки учнів до розв’язання тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання, а також навела приклади вирішення тестів за Програмою ЗНО-2018 як з української мови, так із літератури.
Тимченко Ю.О., доцент кафедри української мови, кандидат філологічних наук ХНПУ імені Г.С.Сковороди провела тренінгові заняття, мета яких – розв’язання тестових завдань з теми «Синтаксис».
Сухіцька І.М., учитель української мови та літератури Русько-Тишківської ЗОШ, поділилася досвідом роботи з теми «Робота над помилками власного висловлення в процесі підготовки до ЗНО-2018».
Методист ІМЦ відділу освіти Павлова Н.Д. провела тренінгові заняття щодо роботи з текстами, які посприяють підвищенню підготовці учнів у міжнародному дослідженні PISA-2018 із читання.
Учасники семінару відвідали музей «Слобожанська хата», який заснувала учитель української мови та літератури Слобожанської ЗОШ Шевченко Т.М. Учні-екскурсоводи ознайомили присутніх з експонатами та розповіли цікаві історії, пов’язані з ними.

24.10.2017.У науково-методичному семінарі для вчителів фізичної культури взяла участь вчитель фізичної культури Бугєра Г.О.


З метою підвищення професійної компетентності вчителів фізичної культури щодо формування в учнів мотивованого інтересу до занять фізичною культурою у контексті створення інноваційного освітнього простору Нової української школи 24 жовтня на кафедрі фізичного виховання Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди відбувся науково-методичний семінар для вчителів фізичної культури
Харківського району з теми: «Забезпечення диференційованого підходу до організації навчального процесу з урахуванням стану здоров’я, рівня фізичного розвитку, рухової підготовленості та статі учнів, урахування їх мотивів та інтересів до занять фізичними вправами».

Вчителі - логопеди школи І.В.Яловега та Ю.П.Тараканова взяли участь у виїзному практичному семінарі для фахівців психологічної служби

17 жовтня 2017 року на базі Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс № 7» відбувся виїзний практичний семінар для фахівців психологічної служби, метою якого було підвищення рівня практичних навичок вчителів-логопедів та практичних психологів щодо формування звукової культури мовлення та визначення оптимальних шляхів взаємодії практичного психолога, вчителя-логопеда, педагогів і батьків.
Директор закладу Масловська Юлія Сергіївна розповіла про історію виникнення, досягнення та особливості роботи даного закладу.
Спеціалісти навчально-виховного комплексу поділилися досвідом роботи, а саме: визначили основні напрямки роботи щодо формування звукової культури дітей з важкими порушеннями мовлення та доцільність використання Лего-конструювання для всебічного розвитку дітей.
Практичні психологи розширили свій діапазон ефективних методів щодо роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.
На практичному занятті вчителі-логопеди нашого району мали змогу попрацювати з дітьми, які мають важкі порушення мовлення (алалія, дизартрія, дислалія, заїкання та інші).

У консультаційній нараді з питань проведення конкурсу «Учитель року – 2018»взяли участь заступник директора з НВР Ліпова Т.А. та вчитель фізики Грушко А.І.

17.10.2017 о 14.00 у великій залі ХРДА відбулася консультаційна нарада з питань проведення першого (районного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018».

Курси підвищення кваліфікації пройшли

у вересні - жовтні 2017 року такі вчителі: Гордієнко О.О., вчитель образотворчого мистецтва; Румянцева О.Л.,вчитель німецької мови; І.В.Яловега, вчитель - логопед; Шемет Т.О., бібліотекар школи.

У районному семінарі учителів економіки взяла участь В.В.Ніколаєва

12 жовтня 2017 року відбувся районний семінар учителів економіки на базі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.

Перед учасниками семінару виступив ректор ХНТУСГ імені П.Василенка О.В.Нанка, який наголосив, що українськавища економічнашкола ─ фундамент дляпошукуновихметодикаботехнологійз розвиткустратегійітактикнавчання, гостинно запросив учителів економіки на відповідну кафедру для підвищення своєї кваліфікації, а учнів ─ на навчання за економічними спеціальностями. Ректор висловив впевненість, що сьогоднішній семінар буде добрим посилом для плідної співпраці між вузами і школою.

У ході семінару вивчено досвід роботи вчителя економіки Покотилівського ліцею «Промінь» Шульги Л.Є. «Дослідницько-пошуковий метод під час вивчення економіки». Красноруцький О.О., доктор економічних наук, професор, звернув увагу на традиційно-інноваційні підходи щодо вивчення економічних дисциплін


Вчителі початкової школи Т.Г.Кролевець та К.І.Верцун взяли участь у семінарі учителів початкових класів

10 жовтня 2017 року на базі Харківського Планетарію імені Ю.О. Гагаріна відбувся районний семінар для вчителів 3-4 класів «Формування компетентності учнів у навчально-пізнавальній та природоохоронній діяльності».
У доповіді визначено проблему постійного підвищення якості освіти, модернізацію її змісту та форм організації навчально-виховного процесу.
Досвідом роботи з виховання в учнів бережливого ставлення до природи ділилася Веріженко Н.О., учитель Бабаївської ЗОШ імені Героя Радянського Союзу Потапенка П.О.(переможець районного конкурсу «Учитель року 2017»). Учасники семінару обговорили зміни в навчальній програмі з природознавства. Екскурсовод Планетарію виступила з лекцією «Дивовижна планета Земля». Цікавою була екскурсія до музею Космос.

06.10.2017р. проведено майстер клас для вчителів молодших класів.

Вчитель образотворчого мистецтва Гордієнко О.О. провела майстер клас для вчителів молодших класів.

/Files/images/1_vertsun/масте клас.jpg

18.09.2017 р. проведено засідання школи молодих вчителів.

На засіданні молоді вчителі ознайомились з підходами до виховного процесу в школі, до формування всебічно-розвиненої особистості на основі традицій національного виховання.
Проводилось анкетування молодих вчителів для вивчення запитів.

/Files/images/1_vertsun/20170918_122637.jpg

Методичні рекомендації про викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році

(у вкладенні)

Педагогічна рада

Протокол
від 31.08.2017 № 8
Голова педради директор школи Є.Г.Ящук
Секретар вчитель української мови та літератури О.Л.Румянцева

Всього: 26 педпрацівників

Присутні: 20 педпрацівників (2-є в декретній відпустці, 4 –сумісники)
Порядок денний
1.Про виконання рішень попередніх педрад директор школи Є.Г.Ящук
2.Підсумки роботи школи за 2016-2017 навчальний рік і задачі перед педагогічним колективом на новий 2017-2018 навчальний рік директор школи Є.Г.Ящук
3.Затвердження плану роботи школи директор школи Є.Г.Ящук
4.Організований початок навчального 2017-2018 року директор Є.Г.Ящук

5.Проведення місячника обліку дітей на території обслуговування

заступник директора з НВР Т.А.Ліпова
6.Робота з техніки безпеки та попередження травматизму учасників навчально-виховного процесу педагог – організатор Ніколаєва В.В.
7.Розклад уроків, факультативів та гуртків. Організація роботи зі шкільною документацією заступник директора з НВР Т.А.Ліпова
8.Про атестацію педагогічних працівників закладу у 2017-2018 н.р.
заступник директора з НВР Т.А.Ліпова
9.Затвердження списків обдарованих учнів заступник директора з ВР І.Ф.Хмара
10.Про підсумки літнього оздоровлення заступник директора з ВР І.Ф.Хмара
11.Діяльність педколективу щодо здійснення соціального захисту дитини та охорони дитинства заступник директора з ВР І.Ф.Хмара , соціальний педагог
12.Про індивідуальну форму навчання учнів заступник директора з НВР Т.А.Ліпова
13.Про підсумки роботи з харчування у 2016-2017 н.р. та про організацію харчування учнів у 2017-2018 навчальному році заступник директора з НВР Т.А.Ліпова
14.Про підсумки роботи ГПД в 2016-2017 н.р. та про завдання на 2017-2018 н.р.
заступник директора з НВР Т.А.Ліпова
15.Підсумки роботи педагогічного колективу щодо результативності підготовки випускників до ЗНО-2017 та організаційної роботи щодо ЗНО-2018 .Працевлаштування випускників 2016-2017 н.р. заступник директора з НВР Т.А.Ліпова
16.Про проведення профілактичної роботи щодо попередження випадків учинення дітьми суїцидів та навмисних самоушкоджень заступник директора з ВР І.Ф.Хмара
17.Про збереження життя і здоров’я учнів педагог – організатор В.В.Ніколаєва
18.Про структуру 2017-2018 навчального року та про проведення навчальних екскурсій та навчальної практики протягом 2017 – 2018 навчальному роц
директор школи Є.Г.Ящук
19.Про режим роботи школи, правила внутрішнього трудового розпорядку.
директор школи Є.Г.Ящук
20.Про роботу шкільної бібліотеки в 2016-2017 н.р. та завдання на 2017-2018 н.р. заступник директора з НВР Т.А.Ліпова
21.Про роботу з охорони праці заступник директора з НВР Т.А.Ліпова
22. «Пріоритетні завдання педагогічного колективу щодо створення інноваційного освітнього простору Нової української школи» директор школи Є.Г.ЯщукУ нараді керівників навчальних закладів Харківського району 30.08.2017 року взяла участь директор школи Є.Г.Ящук

30 серпня 2017 року відбуласянарадакерівників навчальних закладів Харківського району, на якій було заслухано такі питання:

1. Про підсумки готовності навчальних закладів до роботи у 2017/2018 навчальному році.

2. Про підсумки звітування керівників закладів перед громадськістю у 2017 році.

3. Про організацію та проведення медичних оглядів дітей і працівників навчальних закладів.

4. Про результати підготовки навчальних закладів району до нового 2017/2018 навчального року з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності.

5. Про організацію роботи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2017/2018 н.р.

З матеріалами наради можна ознайомитися на сайті відділу освіти в розділі "Матеріали нарад".

Кiлькiсть переглядiв: 268

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.