• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Життя профспілки

5 жовтня 2018 року – Всесвітній день учителя

/Files/images/1_vertsun/1538382454_wtd2018_en_sait.jpg 5 жовтня за ініціативою ЮНЕСКО у всьому світі відзначається Всесвітній день вчителя. Темою цьогорічного Всесвітнього дня вчителів є гасло «Право на освіту означає право на кваліфікованого вчителя».

Зі святом, освітяни, з Всесвітнім днем учителя!

Колектив школи висловлює щиру подяку Кунченко Н.В. – голові Харківської районній організації Профспілок працівників освіти і науки України, за надану можливість відвідати виставу в Харківському академічному театрі опери та балету. Найкращим подарунком до дня працівників освіти для вчителів є білет до театру. А коли це вистава «Станция бесконечная», відчуття радості і емоцій зростають у багато разів. Дивовижний спектакль про переоцінки необхідних і важливих цінностей в житті. Просто неймовірно і чарівно. Дякую за ком у горлі і новий ковток свіжого повітря.

Інформація Харківської районної організації

Профспілки працівників освіти і науки України

на лист за № 02/1-332 від 24.09.2018

27.09. 2018 р. на засіданні президії РК профспілки було розглянуто питання про виконання п. 2 постанови Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 № 22 «Про підвищення оплати праці педагогічних працівників», де було прийнято рішення щодо направлення звернень до Міністерства освіти і науки України, Міністерства фінансів України, Харківської обласної державної адміністрації щодо потреби у підвищенні розміру посадових окладів( ставок заробітної плати) .

28.09.2018 були направлені звернення до Міністерства освіти і науки України, Міністерства фінансів України, Харківської обласної державної адміністрації щодо потреби у підвищенні розміру посадових окладів( ставок заробітної плати) .

ВИМОГИ

Профспілки працівників освіти і науки України

1. Встановити у Державному бюджеті України на 2019 рік розмір:прожиткового мінімуму для працездатних осіб на рівні, не меншому:з 1 січня – 5167 гривень, з 1 липня – 5335 гривень, з 1 грудня – 5503 гривні; мінімальної заробітної плати з 1 січня у розмірі 7 751 гривні, з 1 липня – 8 003 гривні, з 1 грудня – 8 255 гривень.

2. Забезпечити встановлення у 2019 році розміру посадового окладу педагогічного працівника найнижчої кваліфікаційної категорії на рівні трьох мінімальних заробітних плат та науково-педагогічного працівника на 25% вище відповідно до статті 61 Закону України «Про освіту» з вилученням з його Прикінцевих положень норми щодо чотирьох прожиткових мінімумів.

3. Забезпечити встановлення розміру посадового окладу працівника першого тарифного розряду ЄТС на рівні не нижче мінімальної заробітної плати.

4. Забезпечити виключення з розміру мінімальної заробітної плати доплат, надбавок, премій, винагород та інших виплат з відновленням редакцій статті 95 Кодексу законів про працю України, статті 3 Закону України «Про оплату праці».

5. Передбачити в Державному бюджеті України на 2019 рік обсяги видатків на освіту не менше 7% ВВП відповідно до статті 78 Закону України «Про освіту» замість запропонованих 6,13%.

6. Не допустити припинення безстрокових трудових договорів з вчителями пенсійного віку та укладення з ними строкових на 1 рік.

7. Збільшити обсяги видатків на виплату академічних стипендій учням та студентам пропорційно збільшенню прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

8. Не допустити передачу фінансування державних вищих закладів освіти І-ІІ рівнів акредитації з державного бюджету на місцеві бюджети.

9. Забезпечити підвищення на 10% розмірів посадових окладів та ставок заробітної плати педагогічним працівникам закладів дошкільної, позашкільної, професійно-технічної, вищої освіти та інших закладів і установ освіти, а також науково-педагогічним працівникам з 1 вересня 2018 року.

Урочистості з нагоди Дня працівників освіти


/Files/images/девчата.JPG

/Files/images/театр 3333.jpg

02 жовтня 2018 року в малій залі Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М.В.Лисенка відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.
Зі святом освітян району привітали Михайло Євгенійович Черняк ˗ заступник голови Харківської обласної державної адміністрації, Юрій Іванович Раїна ˗ голова Харківської районної державної адміністрації, Максим Владиславович Литвиненко ˗ голова Харківської районної ради, Ніна Василівна Кунченко ˗ голова Харківської районної організації профспілки працівників освіти і науки України, Ольга Іванівна Бабельчук ˗ начальник відділу освіти Харківської районної державної адміністрації.
Кращі освітяни були нагороджені грамотами та подяками.

З чим йдемо у новий навчальний рік – коментар Голови Профспілки у газеті «ПВ»

/Files/photogallery/1303/1535708842_img_1990.jpg

«Реформа в освіті без вчителя не відбудеться. Він – їх і креативний лідер, і головний виконавець. І запроваджуючи такі серйозні зміни, варто про це пам’ятати й враховувати його думки й потреби.

Безумовно, ми бачимо позитив в підвищеній увазі влади до вчителя, бачимо наміри поліпшити його фінансовий стан. Проте, я переконаний, що лише шляхом реального піднесення престижу професії вчителя, підвищення його заробітної плати, оснащенням його робочого місця – тобто школи – можна повернути не лише віру самих освітян у перспективу своєї праці, а й залучити молодь до школи».

Такою є головна думкаспеціального коментаря Голови Профспілки працівників освіти і науки України Георгія Труханова у газеті «Профспілкові вісті» №34-35, яка вийшла друком 30 серпня 2018 року.

У коментарі очільник Профспілки також поінформував про стан підготовки до нового навчального року у областях країни, оперуючи інформацією з місць, що надходить до ЦК Профспілки, з якої можна побачити, що не все так добре з підготовкою до нового навчального року

Насамкінець Георгій Труханов наголосив «Ми за якісну освіту і вмотивованого вчителя незалежно від регіону і місцевості, чи то звичайна сільська школа чи міська. Український учитель має бути захищеним, а його праця – вшанована владою і суспільством, адже саме він виховує сьогодення і майбутнє нашої країни».

Кiлькiсть переглядiв: 231

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.